Skandynawia w naszym domu

Funkcjonalny i prosty styl. Poza tym świetnie nadaje się do mniejszych przestrzeni. Jasne barwy. Ale pomimo tego wszystkiego wcale nie jest to chłodny styl, wręcz przeciwnie. HK Living to marka, która proponuje nam nowoczesne skandynawskie meble. Wśród jej propozycji znajdziemy ogromną ilość nietuzinkowego umeblowania.

Zacznijmy od stołu

Drewno to podstawa każdego skandynawskiego domu. Dlatego jeśli stół, który jest przecież koniecznym meblem w każdym mieszkaniu i tylko drewniany. Skandynawska koncepcja to jak widać maksimum natury. Marce hk living pod tym względem można zaufać, bo jest ona wyznacznikiem, jak powinna wyglądać Skandynawia w naszych domach.

Skandynawskie dodatki i oświetlenie

Bez nich nie uda nam się stworzyć tego jakże oryginalnego stylu. Musimy mieć więc wszelkiego rodzaju dodatki typu: poduszki, narzuty, wazony, ramki. Ale nie wolno zapominać, że skandynawskie wnętrze pełne jest światła. I tu hk living lampy okazują się najbardziej konkretnym wyborem. To konieczny zakup, by zaaranżować kawałek Skandynawii w domu.

Czas na posiłek

A jak wygląda jadalnia skandynawska? Jest czarująca i przede wszystkim z białym drewnianym stołem, przy którym zmieści się cała rodzina i jeszcze kilku przyjaciół. Pamiętajmy, że ocieplić jasne skandynawskie wnętrze nie jest trudno. Wystarczą poduchy na krzesłach w nieco cieplejszych barwach.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*